Spotify’da Müzik Nasıl İndirilir?

tarafından
12
Spotify’da Müzik Nasıl İndirilir?

Spotify’da müzik nasıl indirilir, çevrim dışı şarkılar nasıl dinlenir? Ücretsiz müzik dinleme ve ücretli abonelik sistemiyle Spotify profilini dilediğin gibi kullanabilirsin.

Dünya listeleri hazırlamak için spotify aylık dinleyici satın al opsiyonunu değerlendirebilirsin. En iyi takipçiler ve çok yüksek beğenilerle, müzik uygulamalarının fenomeni olabilirsin.

Spotify’da Müzik İndirme Nasıl Yapılır?

Spotify’da müzik indirme nasıl yapılır, nasıl liste hazırlanır. Akıllı telefonun için öncelikle bir Spotify uygulaması indir ve sonrasında üyeliğini tamamla. Tüm kullanıcılar için ücretsiz abonelik seçeneği bulunuyor.

Çevrim içi bağlantılar ile müzik dinleyebiliyor ve liste oluşturabiliyorsun. Sevdiğin şarkıları, liste ve kullanıcıları kaydetmeni ve müzikleri beğenmeni sağlayan bir uygulamamdır.

Spotify uygulaması üzerinden indirme işlemlerini yapmak için arama çubuğunu kullan. İstediğin albüm veya şarkıcıyı bularak indir menüsü üzerinden kitaplığına kaydedebilirsin.

Spotify dinlenme satın al uygulaması ise doğrudan playlist sunumu yapan kullanıcılar içindir. Liste hazırlamak için veya kendine özel bir liste oluşturmak için dilediğin şarkıyı seç ve indir sekmesine tıkla. Otomatik indirme hemen sağlanır. Ancak bunun için mutlaka mobil veri ya da wifi bağlantısı olması gerekir.

nı açın ve dinlediğiniz albüme tıklayın. Ardından bu sayfada yer alan indir butonuna tıklayın. Spotify otomatik olarak şarkıları indirir. Bunun dışında dinlediğiniz bir müziği beğenerek de otomatik bir şekilde indirilmesini sağlayabilirsiniz.

Spotify üzerinden maksimum beş farklı platforma 10.000 şarkı indirilebilir. Bu parçaların silinmemesi için de her ay çevrim içi giriş zorunludur. Her 30 günde bir sistem yenilenir ve kaydedilen şarkılar, çevrim içi giriş olmaz ise silinir.

Spotify’da İnternet Olmadan Şarkı Dinlenir mi?

Spotify’da internet olmadan şarkı dinlemek mümkündür. Ancak daha önceden indirilmiş olması ve listeye eklenmiş olması gerekir.Spotify ya da tiktok video downloader aplikasyonları sayesinde deliste hazırlamak, video ve müzik yüklemek mümkündür.

Spotifyda internet olmadan müzik normal şartlarda dinlenmez. Mutlaka kaydedilmiş ve kitaplığa yani arşive indirilmiş parçalar olması gerekir. Spotify’ın kullanımı için Wi-Fi veya mobil veri bağlantısı şarttır. İnternet bağlantısı ile çalışan bir müzik uygulaması olarak bilinmektedir.

Spotify Premium Nasıl Alınır?

Spotify ücretli abonelik olarak bilinen Premium, pek çok avantaj sağlar. En önemli özelliği ise sürekli açılan ve geçilmeyen reklamların olmamasıdır. Twitter anket oyu satın al yahut reklamsızSpotify satın al işlemlerini mobilinden veya SMM panelinden yapabiliyorsun.

Kesintisiz müzik keyfi için sunulan Spotify Premium, aylık ve yıllık ücretlendirme seçenekleri ile sunulur. Başlarken her bireysel kullanıcı veya öğrenciler için 3 aylık ücretsiz premium kullanım seçeneği uygulanır.

İnternet bağlantısına gerek olmadan da Spotify Premium üyelik ile müzik listelerini dinleme seçeneği sunuluyor. Spotify aile paketleri ile de tek bir abonelik üzerinden çoklu giriş ve kullanım seçenekleri sunulmaktadır.