Evden Eve Nakliyat

tarafından
35
Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden Eve Nakliyat  hizmetlerinde ilk aşamayı keşif aşaması oluşturmaktadır. En az iki kişilik personel tarafından belirtilen adreste yer alan tüm eşyalar listelenir. Bu eşyaların toplamına ve ağırlığına göre uygun nakliye aracı ya da araçları hazırlanır. Bundan sonraki aşamada tüm eşyalar uygun araç gereçlerle ambalajlanır ve paketlenir. Kırılabilme ihtimali olan ve ev sahiplerinin değer verdiği özel eşyalar için bu eşyalara özel paketleme seçenekleri bulunmaktadır. Nakliye işlemlerini gerçekleştiği mesafe ne kadar uzun olursa olsun herhangi bir eşyaya zarar verilmeyeceğine dair anlaşma imzalanır.

Bununla birlikte herhangi bir eşya kaybolma vakası yaşanmaması adına tüm eşyalar listelenmesi de ek hizmet politikaları içerisinde yer almaktadır. Bunun yanı sıra özellikle uzun mesafeli nakliye işlemlerinde aracın ve eşyaların nerede olduğuna dair bilgi almak isteyen tüm eşya sahiplerine bu konuda güncel olarak bilgi sunan özel programlar da geliştirilmiştir. Eşya Depolama telefon ya da internet kullanılarak an be an eşyaların ve nakliye araçlarının nerede oldukları tespit edilebilir. Yine aynı şekilde internet kullanılarak eşyaların fotoğrafı ya da listesi sunularak fiyat alma imkanı da sunulan olanaklar arasında yer almaktadır. Hasarsız, hızlı, güvenli hizmet politikaları dahilinde evden eve nakliye işleri gerçekleştirilir.

 Evden Eve Nakliyat Seçenekleri

Sadece profesyonel personeller ve aynı hizmet politikasına uygun ekipmanlar ile birlikte verilen Şehirler Arası Nakliyat seçeneklerinin ilk halkasını şehir ve ilçe işi taşınmalar oluşturmaktadır. Bunun için eşyalarını nakliye ettirmek isteyen ev sahiplerinin adres bildirmeleri gerekmektedir. Bununla birlikte şehir içi taşımalarda Tekirdağ ilçesine bağlı olan Çorlu, Saray, Çerkezköy gibi ilçelere de nakliyat işlemleri gerçekleştirmek mümkündür. Aynı zamanda İstanbul’a çok yakın olan Silivri ilçesinden başta Avcılar olmak üzere birçok İstanbul semtine de nakil işlemleri hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirilmektedir. Bununla beraber bölgesel ve şehir baz alınarak fiyat farkı derecelendirmelerinin ardından diğer şehirlere evden eve nakliyat hizmetlerinden faydalanmak mümkündür.

 Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşınacak olan eşyaların fazlalığına ve kat edilecek kilometrenin oranına göre evden eve nakliyat hizmetlerinin fiyatları değişkenlik göstermektedir. Her bütçeye uygun hizmet seçenekleri mevcuttur.