İSMEK 3D Ayakkabı Tasarımı ve Simülasyonu kursu

tarafından
132
İSMEK 3D Ayakkabı Tasarımı ve Simülasyonu kursu

İstanbul’un pek çok ilçesinde ücretsiz kurs imkanı bulunuyor. İstanbul’da ücretsiz kurs denilince akla ilk gelen İSMEK. İSMEK pek çok alanda vatandaşlara ücretsiz olarak ücretsiz kurs imkanı sağlıyor.

O kurslardan bir tanesi de 3D Ayakkabı Tasarımı ve Simülasyonu kursu.

Ykssorular.com olarak 3D Ayakkabı Tasarımı ve Simülasyonu kursu hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

Genel

Öğrenciler, trendlere uyumlu model tasarlama ve model geliştirme, kumaş ve aksesuar tasarımı hazırlama, doku ve renk düzenlemesi, gerçeğe en yakın görünüm ile giydirme, ölçülendirme, render işlemlerini Shoemaster programı ile öğrenirler. Ayakkabı çizimini taslak halinden üç boyutlu çizim oluşturabilme süreçlerini öğrenirler. Eğitimin sonunda özgün ayakkabı tasarımlarından oluşan dijital ortamda sunumlarını hazırlarlar.

Konu Başlıkları: 3D taban analizi ve model tasarım süreçleri, kumaş ve aksesuar tasarlama, renk ve doku uygulamaları, ortam ayarları, simülasyon.

İstihdam Alanları: Programı başarıyla tamamlayanlar; ayakkabı ve yan sanayi sektöründe atölye ve fabrikaların tasarım departmanında tasarım sorumlusu-tasarımcı, modelhane bölümünde modelci-modelhane sorumlusu olarak istihdam edilirler.

Hangi İSMEK şubelerinde var?

https://ismek.ist/tr/kursarama.aspx?BransCode=2930