İSMEK 3D Studio Max kursu

tarafından
140
İSMEK 3D Studio Max kursu

İstanbul’un pek çok ilçesinde ücretsiz kurs imkanı bulunuyor. İstanbul’da ücretsiz kurs denilince akla ilk gelen İSMEK. İSMEK pek çok alanda vatandaşlara ücretsiz olarak ücretsiz kurs imkanı sağlıyor.

O kurslardan bir tanesi de 3D Studio Max kursu.

Ykssorular.com olarak 3D Studio Max kursu hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

Genel

Üç boyutlu modelleme konusunda oldukça geniş bir alt yapıya sahip olan 3D Studio Max programı ile mimariden, endüstri ürünlerine, karakter modellemeden, peyzaj tasarımına kadar geniş bir gamda çalışmalar yapılabilmektedir. Bu eğitimde, 3D Studio Max program araçlarını kullanarak 3D model uygulamalarının nasıl yapılabileceği ve V-Ray programı ile materyal atama, ışıklandırma, kamera ve gerçekçi render ayarları bilgisine sahip bireyler yetiştirilmesi hedeflenmiştir.

Konu Başlıkları: 3D modelleme, endüstri ürünü modelleme, mimari görselleştirme, iç mekan modelleme, ışık, gölge efektleri, materyal atama, kamera teknikleri, render alma, temel ortam ayarları.

İstihdam Alanları: Eğitimi başarıyla tamamlayanlar; Mimarlık ve inşaat sektörü, mimarlık ve mühendislik ofisleri, iç mimarlık uygulama firmaları, mobilya teknik departmanları, kentsel tasarım şirketleri, endüstriyel modelleme, animasyon stüdyoları, reklam ajansları gibi çeşitli alanlarda tasarım ve projelendirme elemanı olarak istihdam sağlanabilmektedir.

Hangi İSMEK şubelerinde var?

https://ismek.ist/tr/kursarama.aspx?BransCode=2110