İSMEK After Effects İle Görsel Efekt ve Hareketli Grafik kursu

tarafından
159
İSMEK After Effects İle Görsel Efekt ve Hareketli Grafik kursu

İstanbul’un pek çok ilçesinde ücretsiz kurs imkanı bulunuyor. İstanbul’da ücretsiz kurs denilince akla ilk gelen İSMEK. İSMEK pek çok alanda vatandaşlara ücretsiz olarak ücretsiz kurs imkanı sağlıyor.

O kurslardan bir tanesi de After Effects İle Görsel Efekt ve Hareketli Grafik kursu.

Ykssorular.com olarak After Effects İle Görsel Efekt ve Hareketli Grafik kursu hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

Genel

Bu eğitimde After Effects konfigürasyonlarını kullanarak, tüketici davranışları değerlendirilerek etkileyici bir iletişim için; yazı, ses, görüntü ve grafiklerin akıcı bir şekilde bileşkesinin çeşitli ortamlarda sunulması anlamında teknoloji, yaratıcılık ve tasarımı harmanlayarak iletişim kuran hareketli grafikler hazırlayabilme becerisi kazandırılır. Ayrıca stopmotion gibi popüler kavramların bilgileri de verilmektedir.

Konu Başlıkları: Adobe programları, arayüz ve paneller, araçlar, merkezi nokta ve bağlaç, katmanlar ve özellikleri, logo animasyonu, görsel hareketlendirme, hareketli tipografi, walking cycle, 3D kamera, ekran değişimi, görsel efektleri, rotobrush, 3D slaytshow, 3D element eklentisi, mobil tanıtım, yeşil perde, motion sketch, motion path, auto orient.

İstihdam Alanları: Bu eğitimi başarıyla tamamlayanlar, görsel iletişim kurumlarının bütün kuruluşlarında; reklam ajansları, grafik tasarım stüdyoları, televizyon kanalları, yeni medya araçları, arayüz (UI) ve prodüksiyon şirketlerinde veya kendi işyerlerinde çalışabilirler.

Hangi İSMEK şubelerinde var?

https://ismek.ist/tr/kursarama.aspx?BransCode=3055