İSMEK AngularJS kursu

tarafından
113
İSMEK AngularJS kursu

İstanbul’un pek çok ilçesinde ücretsiz kurs imkanı bulunuyor. İstanbul’da ücretsiz kurs denilince akla ilk gelen İSMEK. İSMEK pek çok alanda vatandaşlara ücretsiz olarak ücretsiz kurs imkanı sağlıyor.

O kurslardan bir tanesi de AngularJS kursu.

Ykssorular.com olarak AngularJS kursu hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

Genel

Bu program, web ya da mobil tabanlı yazılımların Backend ile Frontend arasındaki iletişiminin daha kolay ve daha hızlı olmasını sağlayarak, daha etkili web/ mobil yazılımlar geliştirebilen kişiler yetiştirmeyi hedeflemektir.

Konu Başlıkları: Single page application kavramı, Two way binding, modül yapısı, Dependency injection, route, AngularJS controller, view, Scope yapısı, Pipe yapısı, filtreleme, formlar, form controlleri, notifications, Directive (ng-if, ng-for,..), Service konsepti (service,providr, factory), https service, Angular Authentication, login form.

İstihdam Alanları: Bu eğitimi başarıyla bitirenler; web ve mobil frontend tasarımı ve yazılımı gibi hizmetler veren; web/mobil ortamında etkileşimli programlar hazırlayan şirketler ve bu hizmetlere ihtiyaç duyan firma, kurum ve kuruluşlarda istihdam edilebilirler.
edir.

Hangi İSMEK şubelerinde var?

https://ismek.ist/tr/kursarama.aspx?BransCode=3006