İSMEK Cisco Network Eğitimi 3 (CCNA Security) kursu

tarafından
120
İSMEK Cisco Network Eğitimi 3 (CCNA Security) kursu

İstanbul’un pek çok ilçesinde ücretsiz kurs imkanı bulunuyor. İstanbul’da ücretsiz kurs denilince akla ilk gelen İSMEK. İSMEK pek çok alanda vatandaşlara ücretsiz olarak ücretsiz kurs imkanı sağlıyor.

O kurslardan bir tanesi de Cisco Network Eğitimi 3 (CCNA Security) kursu.

Ykssorular.com olarak Cisco Network Eğitimi 3 (CCNA Security) kursu kursu hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

Genel

Bu program; CCNA eğitimlerini başarıyla tamamlamış, Network uzmanlarının kendilerini network güvenliği konusunda geliştirmek istemeleri halinde almaları gereken bir eğitimdir. Bu eğitime katılmak isteyenlerin, teknik İngilizce bilmesi ve İngilizcede okuduğunu anlayabilmesi gerekmektedir.

Konu Başlıkları: CISCO cihazları güvenlik önlemleri, network yönetimi ve raporlama araçları, VLAN güvenliği, CISCO firewall teknolojileri, saldırı önleme sistemleri (IPS),VPN teknolojileri.

İstihdam Alanları: Bu kursu başarıyla bitirenler; sadece network alanında değil, profesyonellikte network uzmanlığının bir adım ötesine geçerek, network güvenliği uzmanı olurlar, network güvenliğinin çok daha fazla önemsendiği kurumlarda çalışma imkânına sahip olurlar. Network uzmanı, network mühendisi, network sorumlusu, network güvenlik uzmanı olarak istihdam edilebilirler.

Hangi İSMEK şubelerinde var?

https://ismek.ist/tr/kursarama.aspx?BransCode=3062