İSMEK Java Programlama 2 (Web Programlama) kursu

tarafından
119
İSMEK Java Programlama 2 (Web Programlama) kursu

İstanbul’un pek çok ilçesinde ücretsiz kurs imkanı bulunuyor. İstanbul’da ücretsiz kurs denilince akla ilk gelen İSMEK. İSMEK pek çok alanda vatandaşlara ücretsiz olarak ücretsiz kurs imkanı sağlıyor.

O kurslardan bir tanesi de Java Programlama 2 (Web Programlama) kursu.

Ykssorular.com olarak Java Programlama 2 (Web Programlama) kursu kursu hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

Genel

Bu program; kurumsal uygulamaların geliştirilebildiği, Java programlamanın bir üst aşaması olan Java Enterprise Edition’u öğrenerek uygulama geliştirebilen kişiler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu eğitimi almak isteyenlerin, öncelikle 1. seviye olan Java SE egitimini alması ya da egitim öncesi yapılacak sınav ve mülakatta başarılı olması gerekmektedir.

Konu Başlıkları: Java EE web programlamaya giriş, Java Servlet ve Java Server Pages ile Java EE web uygulamaları geliştirme, Java Server Faces ile Java EE web uygulamaları geliştirme, web servisleri ve JDBC veri tabanı işlemleri, JPA ve Hibernate ile Java EE web uygulamaları geliştirme, proje uygulama geliştirme.

İstihdam Alanları: Bu eğitimi başarıyla bitirenler; gelisen java teknolojileri ile beraber, kurumsal firmalar masaüstü ve mobil uygulamalarında java programlamayı tercih etmektedirler. Bireyler, yazılım şirketlerinde istihdam edilebilirler.

Hangi İSMEK şubelerinde var?

https://ismek.ist/tr/kursarama.aspx?BransCode=3066