İSMEK Kişisel Vizyon Geliştirme kursu

tarafından
104
İSMEK Kişisel Vizyon Geliştirme kursu

İstanbul’un pek çok ilçesinde ücretsiz kurs imkanı bulunuyor. İstanbul’da ücretsiz kurs denilince akla ilk gelen İSMEK. İSMEK pek çok alanda vatandaşlara ücretsiz olarak ücretsiz kurs imkanı sağlıyor.

O kurslardan bir tanesi de Kişisel Vizyon Geliştirme kursu.

Ykssorular.com olarak Kişisel Vizyon Geliştirme kursu hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

Genel

Program; bireylerin iş yaşamında vizyon oluşturmak, farkındalık yaratmak için izleyecekleri yol haritasını belirlemek ve uygulamaya geçirmelerine yardımcı olmayı hedefler.

Konu Başlıkları: Kişisel vizyon oluşturma, farkındalık geliştirme, algılama yeteneğinin geliştirilmesi ve değer yargıları, kişisel sorumluluk ve tecrübelerden yararlanma, hedef belirleme teknikleri, kişisel hayatın planlanması, kişisel hayatta temel başarı kriterleri, günlük, haftalık ve yıllık planlamalar, planlama süreci ve uygulamalar, stratejilerin belirlenmesi, uygulama planı ve kontrol, etkin karar alma, etkin zaman yönetimi, oyun kuramı, kurumsal vizyon ve strateji geliştirme, stratejik yönetim anlayışı, problemleri ele alma ve çözme yöntemleri, stratejik planlama ve tahmin sistemleri, yeni yönetim anlayışları ve sistem liderliği vb.

Programın Kazanımları: Programı başarıyla tamamlayanlar, iş hayatında kişisel ve kurumsal vizyon geliştirebilme becerisine sahip olur.

Hangi İSMEK şubelerinde var?

https://ismek.ist/tr/kursarama.aspx?BransCode=2728