İSMEK Motivasyon Yönetimi kursu

tarafından
68
İSMEK Motivasyon Yönetimi kursu

İstanbul’un pek çok ilçesinde ücretsiz kurs imkanı bulunuyor. İstanbul’da ücretsiz kurs denilince akla ilk gelen İSMEK. İSMEK pek çok alanda vatandaşlara ücretsiz olarak ücretsiz kurs imkanı sağlıyor.

O kurslardan bir tanesi de Motivasyon Yönetimi kursu.

Ykssorular.com olarak Motivasyon Yönetimi kursu hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

Genel

Programda, motivasyon ve odak kavramlarını tanımlayarak, kendini tanımanın önemi ve kendini tanıma yöntemleri öğretilir. Eğitim alan bireyler, verimlilik ilkesinin önünde duran engellerin farkına varır, ulaşmak istediği hedef için yol haritasını çıkartır ve tüm süreci bilinçli olarak yönetir.

Konu Başlıkları: Motivasyon nedir ve ne işe yarar, bireyin kendini tanımasının önemi ve kendi tanıma yöntemleri, öğrenmede 4 aşama ve farkındalık, meta programlar, motive edici unsurlar nelerdir, motivasyonda psikolojik ve pratik süreklilik sağlama yöntemleri, motivasyonda süreç yönetimi, motivasyon teorileri, temel ve ileri motivasyon teknikleri.

Programın Kazanımları: Bireylerin, kişisel gelişimlerinde katkı sağlamayı amaçlayan bir eğitim programıdır. Eğitim alanlar; öz disiplin, sorumluluk, çalışkanlık, planlama ve uygulama becerisi elde eder.

Hangi İSMEK şubelerinde var?

https://www.ismek.ist/tr/kursarama.aspx?BransCode=3452