İSMEK MS SQL Veritabanı 1 (SQL / TSQL) kursu

tarafından
125
İSMEK MS SQL Veritabanı 1 (SQL / TSQL) kursu

İstanbul’un pek çok ilçesinde ücretsiz kurs imkanı bulunuyor. İstanbul’da ücretsiz kurs denilince akla ilk gelen İSMEK. İSMEK pek çok alanda vatandaşlara ücretsiz olarak ücretsiz kurs imkanı sağlıyor.

O kurslardan bir tanesi de MS SQL Veritabanı 1 (SQL / TSQL) kursu.

Ykssorular.com olarak MS SQL Veritabanı 1 (SQL / TSQL) kursu kursu hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

Genel

Bu program; Sql server veritabanı üzerinde veri analizi ve sorgulama yöntemlerini kullanabilen, TSQL yapısı ile fonksiyonel sorguları yapabilen kişiler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Konu Başlıkları: Temel DML Komutları (Insert, update, delete, select), temel where koşulları, matematiksel, tarihsel, metinsel fonksiyonlar, Inner join, Left Join, Right Join, Cross Join, Union, Union All, İntersect, Except ile sorgu birleştirme, View yapısı, Stored Procedure (Input, Output parametreli, şifreli..), Transaction mimarisi, Trigger (Insead Of Dml Trigger, After Dml Trigger), Sql programlama (If Else, Switch Case, While döngüsü, Declare, Set, Raiserror, Cast, Convert…), fonksiyon.

İstihdam Alanları: Bu eğitimi başarıyla bitirenler; veri analizi, iş analisti, veri tabanı uzmanı, yazılım destek elemanı unvanıyla, firma, kurum ve kuruluşlarda istihdam edilebilirler.

Hangi İSMEK şubelerinde var?

https://ismek.ist/tr/kursarama.aspx?BransCode=2991