İSMEK Mülakat Teknikleri ve Özgeçmiş Oluşturma kursu

tarafından
120
İSMEK Mülakat Teknikleri ve Özgeçmiş Oluşturma kursu

İstanbul’un pek çok ilçesinde ücretsiz kurs imkanı bulunuyor. İstanbul’da ücretsiz kurs denilince akla ilk gelen İSMEK. İSMEK pek çok alanda vatandaşlara ücretsiz olarak ücretsiz kurs imkanı sağlıyor.

O kurslardan bir tanesi de Mülakat Teknikleri ve Özgeçmiş Oluşturma kursu.

Ykssorular.com olarak Mülakat Teknikleri ve Özgeçmiş Oluşturma kursu hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

Genel
Öğrenciler özgeçmiş hazırlama tekniklerini öğrenerek ve kendi özgeçmişlerini oluşturarak mülâkat becerilerini geliştirmek ve mülâkatçıların iyi bir görüşme geçirmesini sağlayacak pratikleri, teknikleri, eğitimde mülâkat davranışlarını ve mülâkat tiplerini öğrenerek iyi bir mülâkat gerçekleştirmek ve işe kabul edilmek için neler yapılması gerektiği konusunda net bilgiler ile ilgili eğitim alacaklardır. Bu eğitim programı, işe alım görüşmelerini verimli ve daha kazanma odaklı hale getirmek için bazı pratikleri kapsamak ile birlikte adaylar verimli bir mülâkat süreci geçirmelerine yardımcı olacaktır.

Konu Başlıkları: Özgeçmiş çeşitleri, özgeçmiş hazırlarken dikkat edilmesi gereken noktalar, doğru özgeçmiş hazırlama teknikleri, mülâkatlarda başarıyı yakalama yöntemleri, etkili ve akılda kalıcı görüşme yapma teknikleri / beden dili, mülakat sonrası süreç.

İstihdam Alanları: Bu program, bireylerin iş arama süreçlerini daha bilinçli yürütmelerine ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Hangi İSMEK şubelerinde var?

https://ismek.ist/tr/kursarama.aspx?BransCode=2481