İSMEK Özel Gün Grafik Tasarımları kursu

tarafından
103
İSMEK Özel Gün Grafik Tasarımları kursu

İstanbul’un pek çok ilçesinde ücretsiz kurs imkanı bulunuyor. İstanbul’da ücretsiz kurs denilince akla ilk gelen İSMEK. İSMEK pek çok alanda vatandaşlara ücretsiz olarak ücretsiz kurs imkanı sağlıyor.

O kurslardan bir tanesi de Özel Gün Grafik Tasarımları kursu.

Ykssorular.com olarak Özel Gün Grafik Tasarımları kursu hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

Genel
Bu eğitim programında; vektörel tabanlı grafik programı olan illustrator programı ile piksel tabanlı photoshop programını temel seviyede kullanma becerisi kazandırılır. Eğitimin içeriğinde doğum günü, düğün ve firma açılışı gibi özel kutlama günleri için yapılan organizasyonların basılı malzemelerinin tasarımını yapabilme becerisi kazandırmaktır.

Konu Başlıkları: Özel gün tasarımları, davetiye tasarımı, doğum günü tasarımları, kına gecesi tasarımı, etiket tasarımı, digital medya materyal tasarımı, yeni doğum tasarımı maket hazırlama, raporlama teknikleri, promosyon tasarımı, özel gün analizi uygulamaları Adobe Illustrator, Adobe Photoshop kullanılarak eğitim verilecek.

İstihdam Alanları: Organizasyon şirketleri, reklam firmaları, butik atölyeler, fotoğraf stüdyoları, home office, açık hava reklamcılığı, yeni medya, sosyal medya, bu programı başarıyla tamamlayanların çalışabilecekleri alanlar arasında yer almaktadır.

Hangi İSMEK şubelerinde var?

https://ismek.ist/tr/kursarama.aspx?BransCode=2340