İSMEK Photoshop kursu

tarafından
128
İSMEK Photoshop kursu

İstanbul’un pek çok ilçesinde ücretsiz kurs imkanı bulunuyor. İstanbul’da ücretsiz kurs denilince akla ilk gelen İSMEK. İSMEK pek çok alanda vatandaşlara ücretsiz olarak ücretsiz kurs imkanı sağlıyor.

O kurslardan bir tanesi de Photoshop kursu.

Ykssorular.com olarak Photoshop kursu hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

Genel
Adobe’un popüler fotoğraf işleme ve grafik tasarım programı olan Photoshop’a dair genel ve ileri seviye konular yer almaktadır. Öğrencilere verilen eğitim kapsamında Photoshop’u profesyonel anlamda kullanarak grafik tasarım projeleri hazırlayabilme, fotoğraflar üzerinde ileri seviye işlemler yapabilme becerisi kazandırılmaktadır.

Konu Başlıkları: Genel bilgi ve sayfa yapısı, seçim araçları ve dekupe işlemleri, ileri düzey boyama araçları (brushes paneli), rötuş araçları, ileri düzey layer (katman) işlemleri, maske kullanımı, action paneli kullanımı, resim renk ve ışık düzenleme işlemleri, manipülasyon teknikleri, filtreler ve tasarım uygulamaları.

İstihdam Alanları: Bu branşın eğitimini tamamlayanlar; reklamcılık faaliyetleri gösteren firmalarda ve fotoğrafçılık sektöründe istihdam edilebilirliklerini artırmakta ve çalışma imkânı bulabilmektedir.

Hangi İSMEK şubelerinde var?

https://ismek.ist/tr/kursarama.aspx?BransCode=1717