İSMEK Sunucu Sistemleri 2 (Windows Sistem Yönetimi) kursu

tarafından
112
İSMEK Sunucu Sistemleri 2 (Windows Sistem Yönetimi) kursu

İstanbul’un pek çok ilçesinde ücretsiz kurs imkanı bulunuyor. İstanbul’da ücretsiz kurs denilince akla ilk gelen İSMEK. İSMEK pek çok alanda vatandaşlara ücretsiz olarak ücretsiz kurs imkanı sağlıyor.

O kurslardan bir tanesi de Sunucu Sistemleri 2 (Windows Sistem Yönetimi) kursu.

Ykssorular.com olarak Sunucu Sistemleri 2 (Windows Sistem Yönetimi) kursu kursu hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

Genel

Bu program, eğitimini tamamlayan katılımcıların tüm sektörlerdeki firmaların bilgi işlem departmanlarında ya da bilişim sektöründeki firmaların çeşitli departmanlarında sistem alanında çalışabilecek duruma gelmesini hedeflemektedir.

Konu Başlıkları: Active directory felaket kurtarma, senaryoları – rollerin taşınması, dosya, sunucu felaket kurtarma ve güvenlik teknolojileri (fsrm,dfs replication, dfs namespace, ntfs permission), backup-restore işlemleri, hyper-v ve vmware sanallaştırma yapıları.

İstihdam Alanları: Bu eğitimi başarıyla bitirenler, bilgi teknolojileri alanında kendi firmalarını kurabilirler, bağımsız danışman (free-lance) olarak çalışabilirler, firmaların bilgi işlem departmanlarında, microsoft gibi uluslararası üreticilerde veya iş ortaklarında, telekom ve GSM firmalarında, ağ ve/veya sistem çözüm firmalarında, internet servis sağlayıcıları, sistem eğitimi veren firmalarda istihdam edilebilirler.

Hangi İSMEK şubelerinde var?

https://ismek.ist/tr/kursarama.aspx?BransCode=2973