İSMEK Web Tasarımı kursu

tarafından
127
İSMEK Web Tasarımı kursu

İstanbul’un pek çok ilçesinde ücretsiz kurs imkanı bulunuyor. İstanbul’da ücretsiz kurs denilince akla ilk gelen İSMEK. İSMEK pek çok alanda vatandaşlara ücretsiz olarak ücretsiz kurs imkanı sağlıyor.

O kurslardan bir tanesi de Web Tasarımı kursu.

Ykssorular.com olarak Web Tasarımı kursu hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

Genel
Bu program, masaüstü bilgisayarlar, tabletler ve mobil cihazlara uyumlu web siteleri tasarlayabilen, web sitelerini düzenleyebilen web siteleri için banner ve görsel hazırlayabilen kişiler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Konu Başlıkları: HTML ile basit web işlemleri, dreamweaver web tasarım editörüne giriş, CSS sitil şablonları, photoshop ile web tasarıma yönelik fotoğraf işlemleri, dreamweaver web tasarım editörü ileri uygulamalar, HTML5 etiketlerinin kullanımı, CSS3 sitil şablonları yenilikleri, hazır javascript ve jqery uygulamalarının kullanımı, responsive (duyarlı) tasarım, bootstrap kütüphanesi uygulamaları, filezilla FTP programı ile web sitesi yayınlama işlemleri.

İstihdam Alanları: Bu kursu başarıyla bitirenler; e-ticaret firmaları, reklam ajansları, web tasarım stüdyoları, serbest çalışma (freelance), medya kuruluşları, multimedya şirketleri, pazarlama ajansı firmaları, yazılım ve teknoloji firmalarında istihdam edilebilirler.

Hangi İSMEK şubelerinde var?

https://ismek.ist/tr/kursarama.aspx?BransCode=1819