TYT soru bankası

tarafından
37
TYT soru bankası

Tyt soru bankası kitabını kullanmak bir fizik, tarih veya edebiyat sınavına hazırlanmak için harika bir yoldur. Testi geçmek için ihtiyaç duyacağınız tüm soruları içerir. Diğer çalışma materyallerinden farklı olarak Temel Yeterlilik Sınavı soru bankasının cevap kağıdı sizi hareket etmekten alıkoyan büyük kitaplarla çıkmaza sokmayacaktır. Bunun yerine ihtiyaç duyduğunuz tüm sorulara erişmeye devam ederken özgürce eğlenceli testler çözeceksiniz.

Tek bir TYT soru bankasında çok çeşitli sorular bulabileceksiniz. Sorular MEB ve AYT kazanımlarına uygundur. TYT sorularının tamamlanması çok zaman alacaktır, çünkü bunlar birden fazla kazanımı kapsayacaktır. Ancak bu, öğrencilerin sınava biraz zaman ayırmaları gerektiği anlamına gelir. TYT soru bankası kitabı ayrıca, kendi benzersiz soru setlerinizle özel testler oluşturmanıza olanak tanıyan bilgi kartları gibi birçok başka özelliğe de sahiptir.

 

TYT soru bankası kitabındaki sorular 11. ve 12. Sınıfların kimya, matematik, Türkçe, biyoloji, fizik, coğrafya, tarih, din kültürü ve felsefe gibi derslerde başarıları ölçmektedir. Bu sorular MEB müfredatına uygun ama daha zordur. Daha zor olması soruları eğlenceli hale getirmektedir. Kendi özelleştirilmiş sınavlarınızı oluşturmak istiyorsanız, ders kitabınızdan soruları kendi soru bankalarınızı da oluşturabilirsiniz.

Tyt soru bankaları derslere göre ayrılmaktadır. TYT soru bankaları lise’de girdiğiniz sınavlara benzemektedir. Konuyu ne kadar iyi anladığınızı ölçer. TYT soru bankası kitaplarında 11 ve 12. Sınıf müfredatından sorular yer almaktadır.

 

Bir fizik sınavı için sorular arıyorsanız, 3D Yayınları TYT Fizik Soru Bankası sizlere yardımcı olacaktır. Bir TYT soru bankası kitabında fizik müfredatını temel alan ve MEB sınavlarına benzer birçok soru bulunmaktadır. TYT soru bankaları, öğrencilerin çeşitli konulardaki performansını ölçer. Örneğin, TYT kimya soru bankası öğrencilerin konuya hakimiyetini AYT soru bankaları ise öğrencilerin alan yeterliliklerini ölçer

 

Kaynak: https://www.harezmikitap.com/